TVN 24 PLANUJE WYDANIE SPECJALNE Z OKAZJI 20-LECIA STACJI

Również w niedzielę wyemitowane zostanie wydanie specjalne „Loży prasowej” z redaktorami naczelnymi największych polskich tytułów. Poprowadzi je Małgorzata Łaszcz. Dziennikarka jest gospodynią „Loży” od września 2001 roku.

O godz. 20 TVN 24 pokaże urodzinowe wydanie debaty „Zawód: dziennikarz” o sprawczej mocy dziennikarstwa. Debatę poprowadzi Anna Jędrzejowska. Wśród gości pojawią się zdobywcy najważniejszych dziennikarskich nagród w Polsce.

W dniu urodzin, w poniedziałek 9 sierpnia, antena TVN 24 będzie miała od rana oprawę urodzinową. Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki pokażą kulisy pracy stacji, oprowadzą po studiach i miejscach w redakcji. Będą rozmawiać z pracownikami, którzy występują przed kamerą, ale też z tymi, których na co dzień nie widać.

O godzinie 12 – dokładnie, jak 20 lat temu – specjalne wydanie serwisu poprowadzi Anita Werner.

W sobotę, niedzielę i poniedziałek w urodzinowej odsłonie „Szkła kontaktowego” prowadzący razem z widzami będą wspominać wspólne 20 lat.

Urodzinowe obchody stacji można śledzić na podstronie serwisu: Tvn24.pl/nasze-20-lecie.

TVN 24, pierwszy w Polsce całodobowy kanał informacyjny, wystartował 9 sierpnia 2001 roku. Dokładnie w południe widzów przywitała Anita Werner, która poprowadziła pierwszy serwis.

(BAE, 20.07.2021)
Źródło: PRESS.PL

(https://www.press.pl/tvn-24-planuje-wydanie-specjalne-z-okazji-20-lecia-stacji)