SDP NIE REALIZUJE HARMONOGRAMU ROZMÓW. A DOSTAŁO NA NIE 258 TYSIĘCY

W poniedziałek 11 października, po trzytygodniowej przerwie, zrealizowano dziewiąty odcinek, z Barbarą Sułek-Kowalską, a na kolejny dzień zapowiedziano rozmowę z Moniką Odrobińską. Nie wiadomo, czy zaplanowano kolejne spotkania.

Na rozliczenie się z projektu SDP ma 30 dni od końcowego terminu wykonania zadania. Jak informuje Narodowe Centrum Kultury, pilotujące program „Edukacja kulturalna”, termin złożenia przez Stowarzyszenie „kompletnego, poprawnego pod względem merytorycznym i formalno-rachunkowym raportu, do którego należy dołączyć materiały dokumentujące zrealizowane zadanie, w tym zdjęcia, materiały reklamowe i informacyjne w wersji elektronicznej” mija 18 stycznia 2022 roku.

Jeśli projekt rozmów dziennikarzy z dziennikarzami zostanie zrealizowany tylko częściowo, procentowo zmniejszy się również wysokość dofinansowania. W takiej sytuacji, podaje NCK, beneficjent jest zobowiązany do zwrotu różnicy w terminie 15 dni od dnia zakończenia zadania.

Prezes SDP Krzysztof Skowroński, a także wiceprezesi Jolanta Hajdasz i Witold Gadowski, nie chcieli rozmawiać z „Press”.

(KRY, 13.10.2021)
Źródło: PRESS.PL

(https://www.press.pl/sdp-nie-realizuje-harmonogramu-rozmow-a-dostalo-na-nie-258-tys)