POLSKA PRESS OGŁASZA REKRUTACJĘ NA REDAKTORÓW NACZELNYCH SWOICH GAZET

Dotychczasowi redaktorzy naczelni rozstali się z Polska Press, a obecnie ich obowiązki pełnią ich dotychczasowi zastępcy. W ubiegłym tygodniu o planowanej przez grupę rekrutacji informował jako pierwszy „Presserwis”.

Redaktorzy naczelni wyłonieni w rekrutacji będą odpowiedzialni nie tylko za tytułu prasowe i ich portale internetowe, ale również za regionalne sieci serwisów Naszego Miasta. Przed kandydatami Polska Press stawia, poza zwykłymi wymaganiami wobec managerów, m.in. co najmniej kilkuletniego doświadczenia i udokumentowanych sukcesów w zarządzaniu strukturą redakcyjną, szeroko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz interpersonalnych, a także bardzo dobrej znajomości zasad ortografii, interpunkcji i gramatyki. Polska Press przewiduje podpisanie z kandydatem umowy o pracę lub kontraktu.

Rekrutacja jest otwarta, mogą w niej wziąć udział wszyscy, również dotychczasowi pracownicy grupy. Kandydaci mogą składać elektroniczne aplikacje, zawierające plik CV i informację o oczekiwaniach finansowych do 17 kwietnia. Formularze aplikacyjne znajdują się na stronach Polska Press.

Czytaj też: Dziennikarze w wyborach zwykle bez sukcesu. Jest też klęska: Lipski tylko 23 głosy

(PAR, 10.04.2024)
Press.Pl

(www.press.pl)