PO MEDIACH Z ANGORĄ

Hejtem po oczach

Tego się obawiałem, ale tego się spodziewałem. Propagandyści TVP zapewniają sobie miękkie lądowanie po oddaniu władzy przez PiS. Załatwiane są nowe kontrakty pozwalające obecnym „gwiazdom” TVPiS pobierać wygórowane pensje nawet przez rok po zwolnieniu – informuje portal Press.pl. Za ich gaże będziemy płacić z naszych podatków.

To bezprawie należy rozliczyć, a wszystkich, którzy takie umowy sporządzą i podpiszą, należy w przyszłości postawić przed sądem. Nie może być naszej zgody na rozkradanie majątku narodowego, żeby propagandyści zamiast poniesienia bolesnych konsekwencji śmiali się w kułak z naszej naiwności. Oni muszą za takie działania zostać ukarani!

Adamczyk, Borecki, Holecka, Kłeczek, Ogórek, Rachoń, Wąż, Sawicki – to tylko niektóre twarze propagandy TVP. Nie mam złudzeń, że tylko oni są odpowiedzialni za jej uprawianie. Za nimi stoi ogromna machina, której macki sięgają na Nowogrodzką, a obejmują co najmniej kilkaset osób przygotowujących programy informacyjne i publicystyczne w centrali i ośrodkach terenowych TVP.

Czytaj dalej