POTĘGA PRASY PRZEMINĘŁA…

Drugi turnus obozu dziennikarskiego dla młodzieży w Rewalu minął i tym samym 26 edycja obozu dziennikarskiego Potęgo Prasy przeszła do historii.

Po tych czterech tygodniach wytężonej pracy powstały: 2 numery gazety Rewalacje, 768 godzin programu radiowego Rewal Stacji 99,2 FM, oraz 4 materiały telewizyjne dla RewaTV. Ponadto powstawały materiały na portal internetowy i reklamy dla lokalnych przedsiębiorców i sponsorów oraz partnerów obozu dziennikarskiego.

Młodzież zaangażowana w tworzenie materiałów medialnych dawała z siebie wszystko, a niektórzy przekraczali również granice, których w miejscowości rodzinnej by nie przekroczyli. Wszystko pod doskonałą opieką fachowej i profesjonalnej kadry instruktorów i profesjonalistów związanych z mediami. Przez cztery tygodnie Ośrodek Wypoczynkowy Mieszko w Rewalu był koncernem medialnym, którego pozazdrościł by pewnie nie jeden prezes firmy – wszystko działało jak w dobrze zaprojektowanej maszynie. Dla wielu uczestników był to pierwszy taki wyjazd, gdzie mogli spotkać się z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach i zafascynowanych funkcjonowaniem mediów.

Czytaj dalej