Archiwa tagu: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

WYSTĄPIŁA Z SERDUSZKIEM WOŚP

Nie poprowadzi już pogody w TVP 3 Poznań

TVP zapowiedziała kroki prawne wobec „GW” (screen Twitter.com/PiotrZytnicki)

Patrycja Kasperczak nie będzie już prezenterką pogody TVP 3 Poznań. W niedzielę wystąpiła na wizji z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefowa oddziału twierdzi, że umowa dziennikarki na prowadzenie pogody wygasła z końcem stycznia, ale pozostaje ona zatrudniona w TVP 3 Poznań.

Patrycja Kasperczak pojawiła się z serduszkiem WOŚP w niedzielę wieczorem 31 stycznia, czyli w dniu 29. finału Orkiestry.

Według poznańskiej „Gazety Wyborczej” dyrektorka poznańskiego oddziału TVP Agata Ławniczak „wpadła w szał” i w poniedziałek miała zwolnić Kasperczak z pracy, uznała bowiem, że występując z serduszkiem WOŚP, prezenterka promowała konkurencyjny TVN, który jest partnerem telewizyjnym WOŚP.

Czytaj dalej

MEDIA I INFLUENCERZY WSPIERAJĄ WOŚP

Na aukcji między innymi udział w audycjach

Z powodu pandemii WOŚP zrezygnowała z imprez plenerowych (fot. Piotr Molecki/East News)

Osobowości mediów, influencerzy i redakcje wspierają 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcje trafiły przedmioty, udział w programach lub spotkania ze znanymi dziennikarzami i prezenterami.

Najdroższą aukcją internetową na trzy dni przed niedzielnym Finałem WOŚP jest ferrari F430 F1 od youtubera i przedsiębiorcy Radka Kotarskiego, wraz z jego najnowszą książką (stan licytacji w środowe popołudnie wynosił 450 tys. zł). Magda Gessler, gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” w TVN, oferuje zaproszenie na kolację oraz fartuch używany na wizji (15,2 tys. zł).

Czytaj dalej