Archiwa tagu: 1 procent

1 procent dla SD RP Dolny Śląsk

Zarząd Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej Dolny Śląsk zwraca się z prośbą o wsparcie działalności naszej organizacji poprzez przekazanie 1% podatku od osób fizycznych. W związku z tym, że nasz oddział nie ma statusu Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), w zeznaniu podatkowym należy wpisać numer KRS: 0000043110. Jest to numer Zarządu Głównego SDRP. Natomiast w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisujemy: SDRP Dolny Śląsk. Bez tego dopisku przekazywany 1% podatku nie trafi na konto SDRP Dolny Śląsk.

Zgromadzone tą drogą fundusze zamierzamy przeznaczyć przede wszystkim na działalność statutową.

Wszystkim darczyńcom z góry serdecznie dziękujemy.

Ryszard Mulek
Przewodniczący Zarządu
Stowarzyszenia Dziennikarzy RP Dolny Śląsk

1 procent podatku na cele statutowe Stowarzyszenia

Nastał czas rozliczeń z fiskusem. Mam do Was Koleżanki i Koledzy gorącą prośbę. Pamiętając o tym  obowiązku, nie zapominajcie o Stowarzyszeniu Dziennikarzy RP, organizacji pożytku publicznego. Czekamy na Wasz gest dobrej woli – przekażcie 1 proc. podatku dochodowego na cele statutowe Stowarzyszenia. Każda, nawet najmniejsza kwota wzbogaci nasz skromny budżet.

  
Liczymy, że zachęcicie swoich najbliższych, przyjaciół i znajomych. do przekazania 1 proc. podatku. W odpowiedniej rubryce formularza rocznego zeznania podatkowego (PIT-36 lub PIT-37) prosimy wpisać:

Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej
na rzecz Oddziału Dolny Śląsk
nr KRS: 0000204871