FIFA: 55 AKREDYTACJI DLA DZIENNIKARZY PISZĄCYCH I FOTOREPORTERÓW Z POLSKI NA MUNDIAL W KATARZE

Redakcje wysyłają na mundial

Termin składania wniosków o akredytacje mija 15 sierpnia.

Czytaj też: IMM: Wirtualna Polska za sprawą tekstów Jadczaka najczęściej cytowana w czerwcu

Z „Gazety Wyborczej” na mistrzostwa świata pojadą Rafał Stec i Marcin Wesołek. Dodatkowo Agencja Wyborcza.pl wysyła do Kataru fotoreportera Kubę Atysa. Dziennikarzy na mundialu planuje mieć Gazeta.pl. – W Tok FM decyzja co do wyjazdu jeszcze nie zapadła – informuje Nina Graboś, dyrektorka ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze.

Z Wirtualnej Polski w Katarze pracować będą Paweł Kapusta, Dariusz Faron i Mateusz Skwierawski.

– Ostateczny skład naszej kadry w Katarze jeszcze się klaruje, ale już teraz możemy powiedzieć, że będą w nim na pewno Izabela Koprowiak, Dariusz Dobek i Robert Błoński – zapowiada Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Czytaj też: Wojciech Staszewski zarzuca Renacie Kim mobbing. Mobbowanie przez Lisa odreagowywała na zespole

Reporterów na mundial planują wysłać RMF FM i Radio Zet. Decyzji o wysłaniu dziennikarza nie podjęła jeszcze „Rzeczpospolita” – jeśli miałby pojechać ktoś z redakcji, byłby to Kamil Kołsut.

Mundial w Katarze rozpocznie się 21 listopada i potrwa do 18 grudnia. W fazie grupowej Polska zagra z Arabią Saudyjską, Meksykiem i Argentyną.

Prawa do transmitowania mistrzostw świata mają Telewizja Polska i Polskie Radio.

Czytaj też: Nowy „Press: Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

(KOZ, 8.07.2022)
Źródło: PRESS.PL

https://www.press.pl)