PO MEDIACH Z ANGORĄ

Hejtem po oczach

TVP kłamie dzień i noc. W programach pseudoinformacyjnych sączy się antyimigracyjny jad. Cała publicystyka nastawiona jest na atak na opozycję. Prowadzący jawnie wspomagają polityków Zjednoczonej Prawicy, promując ich opinie i opowiadając się po ich stronie. Funkcjonariusze TVPiS tak bardzo przywykli do swoich kłamstw, że nie potrafią już odróżnić prawdy od fałszu, co sprawia, że prawda stała się w TVP towarem deficytowym.

Powrót do programów Telewizji Polskiej polityków Koalicji Obywatelskiej zaostrzył jej propagandową narrację. Funkcjonariusze TVPiS nie dopuszczają do prawdziwej dyskusji, zadają tendencyjne pytania, przekrzykują, odbierają głos, wyłączają mikrofony. Lekceważą tym samym swoich widzów, bo dawno uznali, że ciemny lud – jak mówił Jacek Kurski – to kupi.

Jeden z medialnych funkcjonariuszy TVPiS Miłosz Kłeczek nieustannie przerywa wypowiedzi polityków opozycji, nie pozwalając im rozwinąć myśli, trzymając się idiotycznych pytań i domagając się odpowiedzi na „tak lub nie”. Nie panuje nad programem, nad swoimi emocjami i kulturą osobistą, a jednego z posłów PO nazwał chamem, wystawiając sobie najgorsze świadectwo jako prowadzącemu.

Czytaj dalej