Zamów legitymację IFJ do 4 kwietnia

Poniższą wiadomość otrzymaliśmy tuż przed Wielkanocą od Zarządu Głównego SD RP. „Szanowne Koleżanki i Koledzy! Sprzedaliśmy ostatnie egzemplarze legitymacji IFJ z zakupionej w styczniu 2015 roku partii 100 sztuk Do tej to pory ZG dokonywał zakupu legitymacji z własnych środków. W obecnej sytuacji finansowej nie jest to możliwe.

Proszę Was abyście zwrócili się w ciągu najbliższych dni do swoich członków z apelem i zachęcili do dokonania przedpłaty tych, którzy są zainteresowani w tym roku wyrobieniem nowej legitymacji IFJ. Takie rozwiązanie pozwoli nam na zamówienie w pierwszych dniach kwietnia br. nowych legitymacji. Jest to w obecnej sytuacji jedyne rozwiązanie, zwłaszcza, że zbliża się okres wakacyjny, a zwykle o tej porze wielu kolegów zgłasza się po nowe legitymacje IFJ.

Należy również pamiętać, ze druki legitymacji zamówione hurtowo są tańsze. Najniższą cenę można uzyskać przy zakupie 100 sztuk.

Jeszcze raz proszę o rozpowszechnienie tej informacji i szybką odpowiedź zwrotną.

Andrzej Maślankiewicz
sekretarz generalny ZG SDRP”

Wszystkich chętnych do wyrobienia legitymacji IFJ prosimy o przekazanie informacji (telefonicznie lub mailem) do 4 kwietnia 2016 r.