Dzień otwarty w Narodowym Forum Muzyki

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Narodowego Forum Muzyki w sobotę 5 września br. W każdej z czterech sal odbywać się będą koncerty zespołów Narodowego Forum Muzyki. Wejście do NFM (od pl. Wolności) otwarte będzie od godziny 10:00.

Na wydarzenia w godzinach od 11:00 do 15:30 obowiązuje wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona!). Bezpłatne miejscówki na prezentacje zespołów NFM w godzinach 11:00–15:30 dostępne będą bezpośrednio przed koncertami. Miejscówki na widownię w Sali Głównej NFM będą udostępnione na stoiskach w holu głównym na godzinę przed koncertami, miejscówki na koncerty kameralne można będzie odebrać bezpośrednio przy wejściu do danej sali, pół godziny przed występem. Ilość miejscówek na każdy koncert jest równa liczbie miejsc siedzących na sali. Na wieczorne koncerty wstęp jest płatny.

 


Archiwum Narodowego Forum Muzyki, fot. Łukasz Rajchert

 

Osoby, które zechcą zwiedzić wnętrze Narodowego Forum Muzyki informujemy, że w budynku może równocześnie przebywać ograniczona liczba zwiedzających. Ten warunek jest podyktowany względami bezpieczeństwa. Od 16:00 do 18:30 z powodów technicznych publiczność nie będzie mogła przebywać wewnątrz obiektu.


Archiwum Narodowego Forum Muzyki, fot. Łukasz Rajchert

 

Na placu Wolności przed Narodowym Forum Muzyki w godz. 10:00 do 20:00 zostanie zaprezentowana interaktywna instalacja WHITE_BOX ukazująca NFM jako przestrzeń otwartą dla muzyki. Finałem projektu będzie multimedialny spektakl o 21:30 na placu Wolności – wystąpi Chór Chłopięcy NFM, skrzypaczka, tancerka, a główna fasada Narodowego Forum Muzyki ożyje dzięki projekcji mappingu oraz muzyce Marcina Cichego (wstęp wolny, czas trwania ok. 20 min).

NFM zamykamy dla gości 30 minut po zakończeniu koncertu Francesco Tristano.

W załączniku program koncertów odbywających się 5 września 2015 w godz. 11:00 –15:30 oraz ogólne informacje o Narodowym Forum Muzyki. Więcej informacji o Dniu otwartym (5 września br.) znajdą Państwo na stronie NFM www.nfm.wroclaw.pl.

Z pozdrowieniami,

Agnieszka Frei

Kierownik Biura Prasowego