EDWARD MISZCZAK ZACZNIE PRACĘ W POLSACIE OD STYCZNIA

Sam Edward Miszczak poproszony o komentarz do informacji o jego dołączeniu do Polsatu od stycznia odpowiedział: – Ciągle jestem na zakazie konkurencji, czyli nie pracuję nigdzie.

Czytaj też: Lis nie będzie skarżył Jadczaka za tekst o mobbingu. Jadczak odpowiada

Jednak według naszych rozmówców zarówno z Polsatu, jak i z rynku producenckiego, Edward Miszczak rozpocznie pracę w Polsacie już z początkiem 2023 roku. – W tej chwili wszystkie kluczowe decyzje programowe są wstrzymane, bo – jak to jest tłumaczone – nie wiadomo, kto będzie decydował po Nowym Roku – mówi nam jedna z osób znających kulisy sprawy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Nina Terentiew, obecna dyrektorka programowa Polsatu (pełni tę funkcję od kwietnia 2007 roku), miałaby pozostać w strukturach stacji. Aktualnie poza funkcją dyrektorki programowej zasiada też w zarządzie Telewizji Polsat.

Miszczak rozstał się z TVN szybciej, niż zakładano

Z Niną Terentiew w poniedziałek nie udało nam się skontaktować.

Czytaj też: Agnieszka Burzyńska chce od Tvp.info sprostowania tekstu o sobie

Edward Miszczak, członek zarządu i dyrektor programowy TVN, zrezygnował z pracy w spółce 7 czerwca br. Z pracownikami pożegnał się już pod koniec czerwca, choć w okresie przejściowym miał pełnić funkcję dyrektora pionu programmingu. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł „Presserwis”, Edward Miszczak musiał rozstać się z TVN szybciej, niż początkowo zakładano, ze względu na medialne doniesienia, że po zakończeniu okresu zakazu konkurencji ma przejść do Polsatu.

Miszczak był odpowiedzialny za flagowy kanał TVN, połączone portfolio rozrywkowych kanałów tematycznych i naziemnych oraz za produkcję treści programowych. Funkcję dyrektora programowego TVN pełnił od 1998 roku. Wcześniej współtworzył RMF FM. Pracę zawodową zaczynał w Radiu Kraków.

Czytaj też: Niepewna przyszłość tygodnika NIE po śmierci Jerzego Urbana

(MNIE, 4.10.2022)
Źródło: PRESS.PL

(https://www.press.pl)